Mařatka Josef (1874 - 1937)
Toaleta, bronz, patinovaný, sign. a dat. J. Mařatka 1903, výška 17 cm (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Mařatka Josef (1874 - 1937)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |